MATBAA - REKLAM  

+90532 316 55 31 

 info@bursalimatbaa.com

BURSA MATBAA

 Tıkla"   Tıkla      

 

Balıkesir Balıkesir Kartvizit FİYATLARI MODELLERİ 

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K21 Tuale 280 gr 100 8X5 Tekyön Çok Renkli Fantazi Balıkesir Kartvizit Yok 35 TL
K22 Tuale 280 gr 100 8X5 Ön Arka Çok Renkli Fantazi Balıkesir Kartvizit Yok 50 TL
K23 Tuale 280 gr 500 8X5 Tekyön Çok Renkli Fantazi Balıkesir Kartvizit Yok 60 TL
K24 Tuale 280 gr 500 8X5 Ön Arka Çok Renkli Fantazi Balıkesir Kartvizit Yok 75 TL

 

Balıkesir Acil Balıkesir Kartvizit (ertesi gün teslim)

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K25 Tuale 280 gr 500 8X5 Çiftyön Tekrenk Fantazi Balıkesir Kartvizit Yok 30 TL
K26 Tuale 280 gr 1000 8X5 Çiftyön Tekrenk Fantazi Balıkesir Kartvizit Yok 45 TL

Balıkesir Kartvizit

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K01 Kuşe / Fantazi 100 8X5 Balıkesir Kartvizit Yok 10 TL
K02 A.Bristol 250 gr 500 8X5 Selefonlu Balıkesir Kartvizit Parlak 15 TL
K03 A.Bristol 250 gr 1000 8X5 Selefonlu Balıkesir Kartvizit Parlak 20 TL
K04 A.Bristol 250 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Arkası Tekrenk Selefonlu Balıkesir Kartvizit Yok 25 TL
K05 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Balıkesir Kartvizit Yok 30 TL
K06 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Karvizit Çift Taraflı Çok Renkli Yok 50 TL
K08 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Balıkesir Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Altın Yaldız Yok 95 TL
K07 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Balıkesir Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Hologram Yaldız Yok 95 TL
K09 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Balıkesir Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Gofre Parlak 85 TL
K10 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Parlak Selefonlu Parlak 35 TL
K11 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Mat Selefonlu (Arkası Tek Renk Siyah) Mat 30 TL
K12 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Mat Selefonlu + Kabartma Kısmi Lak Mat 50 TL
K13 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Çift Yön Çok Renkli Mat Selefonlu Mat 60 TL
K14 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Mat Selefonlu + Kısmi Lak Mat 80 TL
K15 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Mat Selefonlu + Kabartma Kısmi Lak Mat 110 TL
K16 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön, Gofreli, Yaldızlı, Mat Selefonlu Balıkesir Kartvizit Mat 100 TL
K17 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön Çok Renkli, Mat Selefon + Kısmi Lak + Gofre lı Balıkesir Kartvizit Mat 120 TL
K18 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön, Çok Renkli, Mat Selefon + Flok Baskılı Balıkesir Kartvizit Mat 190 TL

Özel Kesim Balıkesir Kartvizit

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K19 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Köşeleri Oval Kesim, Ön Arka Çok Renkli+ Kısmi Laklı Balıkesir Kartvizit Mat 120 TL
K20 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Çift Yön, Özel Kesim, Ön Yüz Altın Yaldız+ Kısmi Laklı Balıkesir Kartvizit Mat 180 TL

Listedeki Balıkesir Kartvizitlerin basılmış halleri ofisimizdeki kataloğumuzda mevcuttur.

 

Balıkesir Balıkesir Balıkesir Kartvizit FİYATLARI MODELLERİ FİRMALARI

Balıkesir Kartvizit Modelleri

Kurumsal kimliğiniz, sektörünüz, unvanınız gibi detayları barındıran Balıkesir Kartvizitler, ne kadar doğru seçilirse, getirecekleri olumlu etkiler de o kadar çok olur. Balıkesir Kartvizit modellerine karar verirken öncelikle sektör araştırması yapmanız faydanıza olacaktır. Eğer reklam, tasarım, mimarlıkla ilgili bir alanda hizmet veriyorsanız, Balıkesir Kartvizitinizin ilk görüşte bunu belli etmesi gerekir. Özel kesim Balıkesir Kartvizitler, şeffaf Balıkesir Kartvizitler bu gibi sektörler için oldukça uygundur. Fark yaratan, sıra dışı ve akılda kalıcı etkiler bırakmak; tasarımla, yazarlıkla veya reklamcılıkla uğraşan insanların ilk yeteneği olmalı. Bunu fark yaratan bir Balıkesir Kartvizit modeli seçerek ortaya koyabilirsiniz.

Finans, hukuk, muhasebe gibi alanlar için daha klasik ve şık detaylar barındıran Balıkesir Kartvizitler doğru seçim olacaktır. Bir avukatın, müşterisine güven veren ve tecrübesini ortaya koyan bir Balıkesir Kartvizit modeline ihtiyacı vardır. Önce sektör araştırması yapıp, daha sonra kabartmalı Balıkesir Kartvizit veya kadife Balıkesir Kartvizit gibi tercihlerden yana seçiminizi yapabilirsiniz.

Online matbaa Balıkesirofsetmatbaa.net üzerinden sipariş verebileceğiniz Balıkesir Kartvizit modelleri, organize matbaa kalitesinde basılır ve adresinize ulaştırılır. Üstelik her zaman en kaliteli malzemeler kullanılır ve Balıkesir Kartvizitlerinizin dayanıklı olması sağlanır. Balıkesir Kartvizit fiyatları da Bidolubaskı kalitesi için oldukça uygundur. Balıkesir Kartvizitin modeline göre Balıkesir Kartvizit fiyatı da değişkenlik gösterir. Profesyonel matbaa ekibi ile Balıkesirofsetmatbaa.net, isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Sipariş vermeden önce tek yapmanız gereken, doğru bir şekilde Balıkesir Kartvizit baskı üzerinde yer alacak detayları belirlemek, ölçüleri bildirmek ve online olarak matbaa ile iletişime geçmektir. Ürünlerin kalitesinden emin olmak için, Balıkesirofsetmatbaa.net “Numune Kutusu” ile size yardımcı olur. Balıkesir Kartvizit örnekleri görmek isterseniz, siparişi tamamlamadan önce adresinize numuneleri iletir ve karar vermenizi kolaylaştırır. Kaliteden emin olduktan sonra online Balıkesir Kartvizitsiparişinizi site üzerinden kolaylıkla verebilirsiniz.Kabartma

Balıkesir Balıkesir Balıkesir Kartvizit BASKI, Balıkesir Balıkesir Kartvizit BASKI Balıkesir

Balıkesir Balıkesir Kartvizit Baskı, Balıkesir Kartvizit Baskı Balıkesir Günümüzde insanları kurumsal olarak gösteren bir nevi kişi bilgisini yansıtan bir araçtır firmanın tüm imajıda olabilir, baskılı evraklarından biri de. ama genel olarak ilk izlenimi oluşturur.

Balıkesir Balıkesir Balıkesir Kartvizit BASKI, Balıkesir Balıkesir Kartvizit BASKI Balıkesir

Balıkesir Balıkesir Kartvizit Baskı, Balıkesir Kartvizit Baskı Balıkesir Günümüzde insanları kurumsal olarak gösteren bir nevi kişi bilgisini yansıtan bir araçtır firmanın tüm imajıda olabilir, baskılı evraklarından biri de. ama genel olarak ilk izlenimi oluşturur.

Balıkesir Balıkesir Balıkesir Kartvizit

Balıkesir Kartvizit Tasarımlarında Genel olarak 8 x 5 cm ebatlarında kullanılır. çünkü cüzdan, dosya içi, Balıkesir Kartvizitlik gibi objelerde ayrılan alan budur. 350 gr kuşe kağıt, 240 gr fantazi kağıt, basılacak kağıda göre bazı sınırlamalar mevcuttur. kuşe kağıda ön-arka trigromi baskı mümkündür. ve üzeri selefon laminasyon kaplama ve özel kesim olarak ta uygulanır Balıkesir Matbaa olarak Fantazi kağıtta trigromi baskı kağıt yüzeyindeki girintiler çıkıntılar sebebiyle yapılmaz. genelde fantazi kağıda pantone baskı yapılır. fantazi kağıt üzerindeki girinti çıkıntılar sebebiyle yoğun zemin kullanılmaz. yoğun zemin kullanımında boya zemini doldurmayacağı için forse arttırılabilir yada boya daha bir iki tur fazla verilebilir. fantazi kağıtların ön ve arka yüzeyi farklılık gösterir. arka yüzey ön yüzeye göre daha düz bir satıh oluşturur.

Amerikan bristol kağıt ön yüzey düz bir satıh iken arka yüzey pütürlü bir yüzeye sahiptir. Balıkesir Kartvizit baskısında arka yüzeye tek renk baskı daha uygundur.

Masaüstü yayıncılıkta yoğun olarak basılan materyal olan Balıkesir Balıkesir Kartvizit Baskı oparant yönleri olsada kurumsal kimliğindeğişmez bir parçasıdır.

Genel olarak sahibinin ismi ve soyismi, ilişkili bulunduğu kurum, unvanı ve kontakt bilgilerinin bulunduğu tasarımlardır.

Çoğunlukla Balıkesir Balıkesir Kartvizit Baskı baskıları bristol kartona yapılmaktadır. Balıkesir Balıkesir Kartvizit Baskı amaçlı sık sık kullanılan ebatlar: eni amaçlı 5 -5,5 cm,boyu amaçlı 8-9 cm dir.

Balıkesir Balıkesir Kartvizit Baskı, müessesesel kimliğin bölünmez tek parçası meydana geldiği amaçlı bu doğrultuda hazırlanması gerekiyor. Firma logoları amaçlı belirlenmiş renklerin pantone numaraları matbaa ile paylaşılmalıdır. Balıkesir Kartvizitler, profesyonelliğin kısa tek ifadesidir. İş müzakerelerine başlamadan öncesinde Balıkesir Kartvizitlerin değişimi nihai derece mühimdir.

Balıkesir Balıkesir Kartvizit BASKI Balıkesir

Renkli Balıkesir Balıkesir Kartvizit, Temel gorunusunun yaninda görüntü bakimindan gösterişli tek reklamdir.gunumuzde firmalar tanitima ayirdiklari rakamlari kistikca farkinda olmadan piyasalarini rakip firmalara kaptirmaktadirlar. Kriz donemlerinde reklamdan tasarrufa gitmek talep eden firmalara (ki öneri edilmiyor profesyonel goruslere gore) en azindan Balıkesir Kartvizitlerindeki imajlarini duzeltmeleri ve en kucukte olsa Balıkesir Kartvizitle reklam yapmalarini öneri ediyoruz.Renkli Balıkesir Kartvizitin digerlerine gore ustunlugu, Rengarenk olmasi Kagidinin en guzel kalitede(350 gr kuse)olmasi Firmanizin urunlerinin fotoğraflarla gosterilmesi Temel Balıkesir Kartvizitlerden ek olarak hesapli olmasi(toplu basildigi icin) Arka Baskisin olmasi islanmamasi icin Selefon kaplama olmasi
Neden Balıkesir Balıkesir Kartvizit Baskı?
Günümüzde stress, kağıt, film giderleri her geçtiğimiz gün artarken, e-Balıkesir Kartvizit`i dilediğiniz sayıda bastırarak hem tek verilerin her an güncel olmasını sağlarsınız hem tek de düşük maaliyetle kuvvetli tanıtımın keyfini yaşarsınız. e-Balıkesir Kartvizit içerdiği kapsam durumundan karşılaştırıldığında onlarca sayfa katalog büyüklüğünde tek içerikle müşterilerinize bilgiyi en çabuk biçimde ulaştırırken, yalnızca pratik taşınabilen tek CD boyutundadır. Hatta kullanıcı kolaylığıyla gerçek bilgiye kısa sürede alaka cazip tek formülle ulaşımı sağlayıp. minik tek Cdnin içinde barındırdığınız geniş bilgi yardımıyla arşivlemede kocaman tek kolaylık olanağı sağlar. İnteraktif yapısıyla neşeli tanıtımı ön tasarıya çıkatan İnteraktif Cdler, firma tanıtımlarında yepyeni tek boyut açtı.

Balıkesir Balıkesir Kartvizit BASKI Balıkesir

Firmamız dijital ortamda tanıtım gerçekleştirmenin en etkili yöntemlerinden biri meydana gelen Multimedya CD hazırlanmasında en yepyeni teknolojileri kullanmaktadır. Tanıtım projelerinde sanal görüntü imalatı ya da mimari görselleştirme benzeri canlandırma çalışmaları kullanılabilmektedir

Balıkesir Balıkesir Balıkesir Kartvizit

Basit gorunusunun yaninda görüntü bakimindan gösterişli tek reklamdir.gunumuzde firmalar tanitima ayirdiklari rakamlari kistikca farkinda olmadan piyasalarini rakip firmalara kaptirmaktadirlar. Kriz donemlerinde reklamdan tasarrufa gitmek talep eden firmalara (ki öneri edilmiyor profesyonel goruslere gore) en azindan Balıkesir Kartvizitlerindeki imajlarini duzeltmeleri ve en kucukte olsa Balıkesir Kartvizitle reklam yapmalarini öneri ediyoruz.Renkli Balıkesir Kartvizitin digerlerine gore ustunlugu,
Renkli olmasi
Kagidinin en guzel kalitede(350 gr kuse)olmasi
Firmanizin urunlerinin fotoğraflarla gosterilmesi
Basit Balıkesir Kartvizitlerden ek olarak hesapli olmasi(toplu basildigi icin)
Arka Baskisin olmasi
islanmamasi icin Selefon kaplama olmasi

 

Balıkesir Balıkesir Balıkesir Kartvizit

 

Laklı Balıkesir Kartvizit Hakkında

Balıkesir Kartvizit seçimi, iş hayatınızdaki kritik anlardan biridir. Kartınızın nasıl olacağına karar verdiğiniz süreçte bol bol araştırma yapıp, kendi sektörünüzden örneklere bakmanızda fayda var. Balıkesir Kartvizit modelleri arasında karar vermek ne kadar zorsa, onları bir çırpıda baskıya gönderip teslim almak da o kadar kolay. Organize matbaa kalitesinde hizmet veren Balıkesirofsetmatbaa.net ile iletişime geçip, Balıkesir Kartvizitlerinizi hızlıca adresinize teslim alabilirsiniz.

Kabartma laklı Balıkesir Kartvizitlerde, kartınızın üzerinde istediğiniz bir bölüm kabartmalı olarak basılır. İster adınızı isterseniz de logonuzu kabartmalı bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Gofreli Balıkesir Kartvizit olarak da bilinen kabartma Balıkesir Kartvizitler için sipariş vermek oldukça kolay. Tasarımı, bilgileri ve ölçüleri belirledikten sonra, Balıkesirofsetmatbaa.net’a detayları iletmeniz yeterli. Profesyonel ekibi ile Balıkesirofsetmatbaa.net, isteklerinizi eksiksiz karşılar. 350 gr. kabartma Balıkesir Kartvizitler, görüştüğünüz kişilerde işinizden önce Balıkesir Kartvizitinizin konuşulmasını sağlar. Ayrıca, kabartma Balıkesir Kartvizitler, oval kesim olarak da sipariş verebilirsiniz. Farklı kesimlerdeki Balıkesir Kartvizitler, klasiklerin içinden sıyrılmayı başarır.

Müşterilerinizin üzerinde olumlu bir etki bırakmak için Balıkesir Kartvizit seçimi sırasında özenli davranmanız gerekir. Balıkesir Kartvizit fiyatları ve modelleri arasında, çalıştığınız sektöre uygun bir tercih yapıp, karakterinizi yansıtan bir model seçimi yaparsanız, doğru bir adım atmış olursunuz. Özellikle reklam, tasarım gibi alanlarda çalışanların, Balıkesir Kartvizitlerindeki kabartma etkisi, sektöre hakimiyetinizi ve fark yaratmayı seven bir kişiliğiniz olduğunu ortaya koyar. Organize matbaa kalitesinde baskı yapan Balıkesirofsetmatbaa.net, “Yeni nesil matbaa” sloganı ile hem yenilikçi çizgilerini hem de geleneksel matbaacılık anlayışını koruyor.

Nasıl Balıkesir Kartvizit Seçmelisiniz?

-Logonuzun nasıl konumlanacağı oldukça önemli. Boyutunu da ideal ölçülerde tutmalısınız. Aksi halde kartınızın üzerinde kötü bir görüntü oluşabilir.

-Dijital çağda yaşadığımız için Balıkesir Kartvizitinizin sıra dışı olması size puan kazandırır. Fark yaratan bir etki bırakacak dokunuşlardan kaçınmayın.

-Kartınızda yer alacak bilgilere dikkat etmelisiniz. Bilgi karmaşası veya bilgi eksikliği gibi hatalar yapmamak için Balıkesir Kartvizit örneklerini incelemenizde fayda var.

Sıvama Balıkesir Kartvizit Hakkında

Firmanızı, yaptığınız işi ve vizyonunuzu tam anlamıyla yansıtacak Balıkesir Kartvizit tasarımına karar vermek ciddi bir iştir. Ne kadar etkileyici ve dikkat çekici bir Balıkesir Kartvizit sahibi olursanız, görüştüğünüz kişilerde o kadar yoğun bir etki bırakırsınız. Balıkesir Kartvizit modelleri içinde en kaliteli ve dayanıklı seçeneklerden biri de sıvamalı Balıkesir Kartvizitlerdir. Organize matbaa kalitesinde baskılar yapan Balıkesirofsetmatbaa.net’dan sipariş verebileceğiniz sıvama Balıkesir Kartvizitmodellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir. İki kart birbirine sıvanarak birleştirilir böylece kartınız daha kalın ve kaliteli olur. Bu sayede asla kırılmaz veya kolay kolay yırtılmaz.

Firmanız için bir kurumsal kimlik oluştururken, Balıkesir Kartvizit tasarımı ve kalitesini göz önünde bulundurarak, online matbaa hizmeti sunan Balıkesirofsetmatbaa.net’da Balıkesir Kartvizitleriniz organize matbaa kalitesinde basılır. Bu sayede, müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olur.

Balıkesirofsetmatbaa.net üzerinden Balıkesir Kartvizit fiyatlarını inceledikten ve hangi Balıkesir Kartviziti kullanacağınıza karar verdikten sonra, profesyonel ekip tüm ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılar. “Yeni nesil matbaa” sloganı ile çalışan Balıkesirofsetmatbaa.net, hem yeni nesil teknolojileri hem de geleneksel matbaa yöntemlerini kullanır.

Balıkesir Kartvizit Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

-Renk ve yazı karakterlerinin, yaptığınız iş ile uygunluğuna dikkat etmeniz gerekir. Reklamcılık ya da eğlence gibi sektörler için renkli ve farklı tasarımlar tercih ederken; hukuk, finans gibi alanlar için daha ciddi görünümlü, klasik çizgilerdeki seçeneklerden yararlanmalısınız.

-Logo boyutunuz ve kartın üzerinde yer vereceğiniz bilgileri doğru seçmelisiniz. Fazla kalabalık veya az bilgi içeren Balıkesir Kartvizitler kullanışsız olabilirler.

-Baskı adedine de doğru karar vermelisiniz. Çok sık toplantı yapıyor ve yeni müşterilerle buluşuyorsanız hem aksaklık yaşamamak hem de ekonomik bir çözüm üretmek adına tek seferde fazla sayıda Balıkesir Kartvizit bastırmanız faydanıza olacaktır.

Mercan Matbaa olarak müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle ofset baskı hizmeti vermekteyiz. Ürün yelpazelerimizin sürekli olarak artması ile teknik altyapımızı bu noktada sürekli yenilemekteyiz. Müşterilerimizden gelen farklı ürün taleplerine de cevap verebilmek için dijital matbaa olarak ta bilinen dijital baskı üzerine de hizmet vermektedir.

Perpa’da bulunan ofisimizde acil Balıkesir Kartvizit hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Balıkesir Kartvizitlerimiz:

 • Acil Parlak Selefonlu Tek Yönlü
 • Acil Parlak Selefonlu Arkası Tek Renk
 • Acil Parlak Selefonlu Çift Yönlü
 • Selefonsuz Kart
 • Mat Selefonlu Balıkesir Kartvizit Tek Yönlü
 • Mat Selefonlu Balıkesir Kartvizit Çift Yönlü
 • Tuale Cinsi Fantazi Kart Tek Yönlü
 • Kısmi Laklı Mat Selefonlu Tek Yönlü
 • Kısmi Laklı Mat Selefonlu Çift Yönlü
 • Kısmi Laklı Gofreli Mat Selefonlu Kabartmalı
 • Özel Kesim Balıkesir Kartvizit
 • Özel Kağıt Balıkesir Kartvizit

 

acil Balıkesir Kartvizit Balıkesir, Balıkesir acil Balıkesir Kartvizit, Balıkesir Balıkesir Kartvizit, çok acil Balıkesir Kartvizit, Balıkesir Kartvizit Balıkesir, 

Design by: www.bursalimatbaa.com