MATBAA - REKLAM  

+90532 316 55 31 

 info@bursalimatbaa.com

BURSA MATBAA

 Tıkla"   Tıkla      

 

KARTVİZİT FİYATLARI MODELLERİ 

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K21 Tuale 280 gr 100 8X5 Tekyön Çok Renkli Fantazi Yalova Kartvizit Yok 35 TL
K22 Tuale 280 gr 100 8X5 Ön Arka Çok Renkli Fantazi Yalova Kartvizit Yok 50 TL
K23 Tuale 280 gr 500 8X5 Tekyön Çok Renkli Fantazi Yalova Kartvizit Yok 60 TL
K24 Tuale 280 gr 500 8X5 Ön Arka Çok Renkli Fantazi Yalova Kartvizit Yok 75 TL

 

Yalova Acil Yalova Kartvizit (ertesi gün teslim)

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K25 Tuale 280 gr 500 8X5 Çiftyön Tekrenk Fantazi Yalova Kartvizit Yok 30 TL
K26 Tuale 280 gr 1000 8X5 Çiftyön Tekrenk Fantazi Yalova Kartvizit Yok 45 TL

Yalova Kartvizit

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K01 Kuşe / Fantazi 100 8X5 Yalova Kartvizit Yok 10 TL
K02 A.Bristol 250 gr 500 8X5 Selefonlu Yalova Kartvizit Parlak 15 TL
K03 A.Bristol 250 gr 1000 8X5 Selefonlu Yalova Kartvizit Parlak 20 TL
K04 A.Bristol 250 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Arkası Tekrenk Selefonlu Yalova Kartvizit Yok 25 TL
K05 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Yalova Kartvizit Yok 30 TL
K06 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Karvizit Çift Taraflı Çok Renkli Yok 50 TL
K08 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Yalova Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Altın Yaldız Yok 95 TL
K07 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Yalova Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Hologram Yaldız Yok 95 TL
K09 Tuale 280 gr 1000 8X5 Fantazi Yalova Kartvizit Tek Taraflı Çok Renkli + Gofre Parlak 85 TL
K10 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Parlak Selefonlu Parlak 35 TL
K11 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Mat Selefonlu (Arkası Tek Renk Siyah) Mat 30 TL
K12 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tekyön Çok Renkli Mat Selefonlu + Kabartma Kısmi Lak Mat 50 TL
K13 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Çift Yön Çok Renkli Mat Selefonlu Mat 60 TL
K14 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Mat Selefonlu + Kısmi Lak Mat 80 TL
K15 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Ön Arka Çok Renkli Mat Selefonlu + Kabartma Kısmi Lak Mat 110 TL
K16 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön, Gofreli, Yaldızlı, Mat Selefonlu Yalova Kartvizit Mat 100 TL
K17 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön Çok Renkli, Mat Selefon + Kısmi Lak + Gofre lı Yalova Kartvizit Mat 120 TL
K18 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Tek Yön, Çok Renkli, Mat Selefon + Flok Baskılı Yalova Kartvizit Mat 190 TL

Özel Kesim Yalova Kartvizit

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
K19 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Köşeleri Oval Kesim, Ön Arka Çok Renkli+ Kısmi Laklı Yalova Kartvizit Mat 120 TL
K20 M.Kuşe 350 gr 1000 8X5 Çift Yön, Özel Kesim, Ön Yüz Altın Yaldız+ Kısmi Laklı Yalova Kartvizit Mat 180 TL

Listedeki Yalova Kartvizitlerin basılmış halleri ofisimizdeki kataloğumuzda mevcuttur.

 

Yalova KARTVİZİT FİYATLARI MODELLERİ FİRMALARI

Yalova Kartvizit Modelleri

Kurumsal kimliğiniz, sektörünüz, unvanınız gibi detayları barındıran Yalova Kartvizitler, ne kadar doğru seçilirse, getirecekleri olumlu etkiler de o kadar çok olur. Yalova Kartvizit modellerine karar verirken öncelikle sektör araştırması yapmanız faydanıza olacaktır. Eğer reklam, tasarım, mimarlıkla ilgili bir alanda hizmet veriyorsanız, Yalova Kartvizitinizin ilk görüşte bunu belli etmesi gerekir. Özel kesim Yalova Kartvizitler, şeffaf Yalova Kartvizitler bu gibi sektörler için oldukça uygundur. Fark yaratan, sıra dışı ve akılda kalıcı etkiler bırakmak; tasarımla, yazarlıkla veya reklamcılıkla uğraşan insanların ilk yeteneği olmalı. Bunu fark yaratan bir Yalova Kartvizit modeli seçerek ortaya koyabilirsiniz.

Finans, hukuk, muhasebe gibi alanlar için daha klasik ve şık detaylar barındıran Yalova Kartvizitler doğru seçim olacaktır. Bir avukatın, müşterisine güven veren ve tecrübesini ortaya koyan bir Yalova Kartvizit modeline ihtiyacı vardır. Önce sektör araştırması yapıp, daha sonra kabartmalı Yalova Kartvizit veya kadife Yalova Kartvizit gibi tercihlerden yana seçiminizi yapabilirsiniz.

Online matbaa Yalovaofsetmatbaa.net üzerinden sipariş verebileceğiniz Yalova Kartvizit modelleri, organize matbaa kalitesinde basılır ve adresinize ulaştırılır. Üstelik her zaman en kaliteli malzemeler kullanılır ve Yalova Kartvizitlerinizin dayanıklı olması sağlanır. Yalova Kartvizit fiyatları da Bidolubaskı kalitesi için oldukça uygundur. Yalova Kartvizitin modeline göre Yalova Kartvizit fiyatı da değişkenlik gösterir. Profesyonel matbaa ekibi ile Yalovaofsetmatbaa.net, isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Sipariş vermeden önce tek yapmanız gereken, doğru bir şekilde Yalova Kartvizit baskı üzerinde yer alacak detayları belirlemek, ölçüleri bildirmek ve online olarak matbaa ile iletişime geçmektir. Ürünlerin kalitesinden emin olmak için, Yalovaofsetmatbaa.net “Numune Kutusu” ile size yardımcı olur. Yalova Kartvizit örnekleri görmek isterseniz, siparişi tamamlamadan önce adresinize numuneleri iletir ve karar vermenizi kolaylaştırır. Kaliteden emin olduktan sonra online Yalova Kartvizitsiparişinizi site üzerinden kolaylıkla verebilirsiniz.Kabartma

Yalova KARTVİZİT BASKI, KARTVİZİT BASKI Yalova

Yalova Yalova Kartvizit Baskı, Yalova Kartvizit Baskı Yalova Günümüzde insanları kurumsal olarak gösteren bir nevi kişi bilgisini yansıtan bir araçtır firmanın tüm imajıda olabilir, baskılı evraklarından biri de. ama genel olarak ilk izlenimi oluşturur.

Yalova KARTVİZİT BASKI, KARTVİZİT BASKI Yalova

Yalova Yalova Kartvizit Baskı, Yalova Kartvizit Baskı Yalova Günümüzde insanları kurumsal olarak gösteren bir nevi kişi bilgisini yansıtan bir araçtır firmanın tüm imajıda olabilir, baskılı evraklarından biri de. ama genel olarak ilk izlenimi oluşturur.

Yalova KARTVİZİT

Yalova Kartvizit Tasarımlarında Genel olarak 8 x 5 cm ebatlarında kullanılır. çünkü cüzdan, dosya içi, Yalova Kartvizitlik gibi objelerde ayrılan alan budur. 350 gr kuşe kağıt, 240 gr fantazi kağıt, basılacak kağıda göre bazı sınırlamalar mevcuttur. kuşe kağıda ön-arka trigromi baskı mümkündür. ve üzeri selefon laminasyon kaplama ve özel kesim olarak ta uygulanır Yalova Matbaa olarak Fantazi kağıtta trigromi baskı kağıt yüzeyindeki girintiler çıkıntılar sebebiyle yapılmaz. genelde fantazi kağıda pantone baskı yapılır. fantazi kağıt üzerindeki girinti çıkıntılar sebebiyle yoğun zemin kullanılmaz. yoğun zemin kullanımında boya zemini doldurmayacağı için forse arttırılabilir yada boya daha bir iki tur fazla verilebilir. fantazi kağıtların ön ve arka yüzeyi farklılık gösterir. arka yüzey ön yüzeye göre daha düz bir satıh oluşturur.

Amerikan bristol kağıt ön yüzey düz bir satıh iken arka yüzey pütürlü bir yüzeye sahiptir. Yalova Kartvizit baskısında arka yüzeye tek renk baskı daha uygundur.

Masaüstü yayıncılıkta yoğun olarak basılan materyal olan Yalova Yalova Kartvizit Baskı oparant yönleri olsada kurumsal kimliğindeğişmez bir parçasıdır.

Genel olarak sahibinin ismi ve soyismi, ilişkili bulunduğu kurum, unvanı ve kontakt bilgilerinin bulunduğu tasarımlardır.

Çoğunlukla Yalova Yalova Kartvizit Baskı baskıları bristol kartona yapılmaktadır. Yalova Yalova Kartvizit Baskı amaçlı sık sık kullanılan ebatlar: eni amaçlı 5 -5,5 cm,boyu amaçlı 8-9 cm dir.

Yalova Yalova Kartvizit Baskı, müessesesel kimliğin bölünmez tek parçası meydana geldiği amaçlı bu doğrultuda hazırlanması gerekiyor. Firma logoları amaçlı belirlenmiş renklerin pantone numaraları matbaa ile paylaşılmalıdır. Yalova Kartvizitler, profesyonelliğin kısa tek ifadesidir. İş müzakerelerine başlamadan öncesinde Yalova Kartvizitlerin değişimi nihai derece mühimdir.

KARTVİZİT BASKI Yalova

Renkli Yalova Yalova Kartvizit, Temel gorunusunun yaninda görüntü bakimindan gösterişli tek reklamdir.gunumuzde firmalar tanitima ayirdiklari rakamlari kistikca farkinda olmadan piyasalarini rakip firmalara kaptirmaktadirlar. Kriz donemlerinde reklamdan tasarrufa gitmek talep eden firmalara (ki öneri edilmiyor profesyonel goruslere gore) en azindan Yalova Kartvizitlerindeki imajlarini duzeltmeleri ve en kucukte olsa Yalova Kartvizitle reklam yapmalarini öneri ediyoruz.Renkli Yalova Kartvizitin digerlerine gore ustunlugu, Rengarenk olmasi Kagidinin en guzel kalitede(350 gr kuse)olmasi Firmanizin urunlerinin fotoğraflarla gosterilmesi Temel Yalova Kartvizitlerden ek olarak hesapli olmasi(toplu basildigi icin) Arka Baskisin olmasi islanmamasi icin Selefon kaplama olmasi
Neden Yalova Yalova Kartvizit Baskı?
Günümüzde stress, kağıt, film giderleri her geçtiğimiz gün artarken, e-Yalova Kartvizit`i dilediğiniz sayıda bastırarak hem tek verilerin her an güncel olmasını sağlarsınız hem tek de düşük maaliyetle kuvvetli tanıtımın keyfini yaşarsınız. e-Yalova Kartvizit içerdiği kapsam durumundan karşılaştırıldığında onlarca sayfa katalog büyüklüğünde tek içerikle müşterilerinize bilgiyi en çabuk biçimde ulaştırırken, yalnızca pratik taşınabilen tek CD boyutundadır. Hatta kullanıcı kolaylığıyla gerçek bilgiye kısa sürede alaka cazip tek formülle ulaşımı sağlayıp. minik tek Cdnin içinde barındırdığınız geniş bilgi yardımıyla arşivlemede kocaman tek kolaylık olanağı sağlar. İnteraktif yapısıyla neşeli tanıtımı ön tasarıya çıkatan İnteraktif Cdler, firma tanıtımlarında yepyeni tek boyut açtı.

KARTVİZİT BASKI Yalova

Firmamız dijital ortamda tanıtım gerçekleştirmenin en etkili yöntemlerinden biri meydana gelen Multimedya CD hazırlanmasında en yepyeni teknolojileri kullanmaktadır. Tanıtım projelerinde sanal görüntü imalatı ya da mimari görselleştirme benzeri canlandırma çalışmaları kullanılabilmektedir

Yalova KARTVİZİT

Basit gorunusunun yaninda görüntü bakimindan gösterişli tek reklamdir.gunumuzde firmalar tanitima ayirdiklari rakamlari kistikca farkinda olmadan piyasalarini rakip firmalara kaptirmaktadirlar. Kriz donemlerinde reklamdan tasarrufa gitmek talep eden firmalara (ki öneri edilmiyor profesyonel goruslere gore) en azindan Yalova Kartvizitlerindeki imajlarini duzeltmeleri ve en kucukte olsa Yalova Kartvizitle reklam yapmalarini öneri ediyoruz.Renkli Yalova Kartvizitin digerlerine gore ustunlugu,
Renkli olmasi
Kagidinin en guzel kalitede(350 gr kuse)olmasi
Firmanizin urunlerinin fotoğraflarla gosterilmesi
Basit Yalova Kartvizitlerden ek olarak hesapli olmasi(toplu basildigi icin)
Arka Baskisin olmasi
islanmamasi icin Selefon kaplama olmasi

 

Yalova KARTVİZİT

 

Laklı Yalova Kartvizit Hakkında

Yalova Kartvizit seçimi, iş hayatınızdaki kritik anlardan biridir. Kartınızın nasıl olacağına karar verdiğiniz süreçte bol bol araştırma yapıp, kendi sektörünüzden örneklere bakmanızda fayda var. Yalova Kartvizit modelleri arasında karar vermek ne kadar zorsa, onları bir çırpıda baskıya gönderip teslim almak da o kadar kolay. Organize matbaa kalitesinde hizmet veren Yalovaofsetmatbaa.net ile iletişime geçip, Yalova Kartvizitlerinizi hızlıca adresinize teslim alabilirsiniz.

Kabartma laklı Yalova Kartvizitlerde, kartınızın üzerinde istediğiniz bir bölüm kabartmalı olarak basılır. İster adınızı isterseniz de logonuzu kabartmalı bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Gofreli Yalova Kartvizit olarak da bilinen kabartma Yalova Kartvizitler için sipariş vermek oldukça kolay. Tasarımı, bilgileri ve ölçüleri belirledikten sonra, Yalovaofsetmatbaa.net’a detayları iletmeniz yeterli. Profesyonel ekibi ile Yalovaofsetmatbaa.net, isteklerinizi eksiksiz karşılar. 350 gr. kabartma Yalova Kartvizitler, görüştüğünüz kişilerde işinizden önce Yalova Kartvizitinizin konuşulmasını sağlar. Ayrıca, kabartma Yalova Kartvizitler, oval kesim olarak da sipariş verebilirsiniz. Farklı kesimlerdeki Yalova Kartvizitler, klasiklerin içinden sıyrılmayı başarır.

Müşterilerinizin üzerinde olumlu bir etki bırakmak için Yalova Kartvizit seçimi sırasında özenli davranmanız gerekir. Yalova Kartvizit fiyatları ve modelleri arasında, çalıştığınız sektöre uygun bir tercih yapıp, karakterinizi yansıtan bir model seçimi yaparsanız, doğru bir adım atmış olursunuz. Özellikle reklam, tasarım gibi alanlarda çalışanların, Yalova Kartvizitlerindeki kabartma etkisi, sektöre hakimiyetinizi ve fark yaratmayı seven bir kişiliğiniz olduğunu ortaya koyar. Organize matbaa kalitesinde baskı yapan Yalovaofsetmatbaa.net, “Yeni nesil matbaa” sloganı ile hem yenilikçi çizgilerini hem de geleneksel matbaacılık anlayışını koruyor.

Nasıl Yalova Kartvizit Seçmelisiniz?

-Logonuzun nasıl konumlanacağı oldukça önemli. Boyutunu da ideal ölçülerde tutmalısınız. Aksi halde kartınızın üzerinde kötü bir görüntü oluşabilir.

-Dijital çağda yaşadığımız için Yalova Kartvizitinizin sıra dışı olması size puan kazandırır. Fark yaratan bir etki bırakacak dokunuşlardan kaçınmayın.

-Kartınızda yer alacak bilgilere dikkat etmelisiniz. Bilgi karmaşası veya bilgi eksikliği gibi hatalar yapmamak için Yalova Kartvizit örneklerini incelemenizde fayda var.

Sıvama Yalova Kartvizit Hakkında

Firmanızı, yaptığınız işi ve vizyonunuzu tam anlamıyla yansıtacak Yalova Kartvizit tasarımına karar vermek ciddi bir iştir. Ne kadar etkileyici ve dikkat çekici bir Yalova Kartvizit sahibi olursanız, görüştüğünüz kişilerde o kadar yoğun bir etki bırakırsınız. Yalova Kartvizit modelleri içinde en kaliteli ve dayanıklı seçeneklerden biri de sıvamalı Yalova Kartvizitlerdir. Organize matbaa kalitesinde baskılar yapan Yalovaofsetmatbaa.net’dan sipariş verebileceğiniz sıvama Yalova Kartvizitmodellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir. İki kart birbirine sıvanarak birleştirilir böylece kartınız daha kalın ve kaliteli olur. Bu sayede asla kırılmaz veya kolay kolay yırtılmaz.

Firmanız için bir kurumsal kimlik oluştururken, Yalova Kartvizit tasarımı ve kalitesini göz önünde bulundurarak, online matbaa hizmeti sunan Yalovaofsetmatbaa.net’da Yalova Kartvizitleriniz organize matbaa kalitesinde basılır. Bu sayede, müşterilerinizde ve sektörde bıraktığınız iz çok daha akılda kalıcı ve dikkat çekici olur.

Yalovaofsetmatbaa.net üzerinden Yalova Kartvizit fiyatlarını inceledikten ve hangi Yalova Kartviziti kullanacağınıza karar verdikten sonra, profesyonel ekip tüm ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılar. “Yeni nesil matbaa” sloganı ile çalışan Yalovaofsetmatbaa.net, hem yeni nesil teknolojileri hem de geleneksel matbaa yöntemlerini kullanır.

Yalova Kartvizit Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

-Renk ve yazı karakterlerinin, yaptığınız iş ile uygunluğuna dikkat etmeniz gerekir. Reklamcılık ya da eğlence gibi sektörler için renkli ve farklı tasarımlar tercih ederken; hukuk, finans gibi alanlar için daha ciddi görünümlü, klasik çizgilerdeki seçeneklerden yararlanmalısınız.

-Logo boyutunuz ve kartın üzerinde yer vereceğiniz bilgileri doğru seçmelisiniz. Fazla kalabalık veya az bilgi içeren Yalova Kartvizitler kullanışsız olabilirler.

-Baskı adedine de doğru karar vermelisiniz. Çok sık toplantı yapıyor ve yeni müşterilerle buluşuyorsanız hem aksaklık yaşamamak hem de ekonomik bir çözüm üretmek adına tek seferde fazla sayıda Yalova Kartvizit bastırmanız faydanıza olacaktır.

Mercan Matbaa olarak müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle ofset baskı hizmeti vermekteyiz. Ürün yelpazelerimizin sürekli olarak artması ile teknik altyapımızı bu noktada sürekli yenilemekteyiz. Müşterilerimizden gelen farklı ürün taleplerine de cevap verebilmek için dijital matbaa olarak ta bilinen dijital baskı üzerine de hizmet vermektedir.

Perpa’da bulunan ofisimizde acil Yalova Kartvizit hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yalova Kartvizitlerimiz:

 • Acil Parlak Selefonlu Tek Yönlü
 • Acil Parlak Selefonlu Arkası Tek Renk
 • Acil Parlak Selefonlu Çift Yönlü
 • Selefonsuz Kart
 • Mat Selefonlu Yalova Kartvizit Tek Yönlü
 • Mat Selefonlu Yalova Kartvizit Çift Yönlü
 • Tuale Cinsi Fantazi Kart Tek Yönlü
 • Kısmi Laklı Mat Selefonlu Tek Yönlü
 • Kısmi Laklı Mat Selefonlu Çift Yönlü
 • Kısmi Laklı Gofreli Mat Selefonlu Kabartmalı
 • Özel Kesim Yalova Kartvizit
 • Özel Kağıt Yalova Kartvizit

 

acil Yalova Kartvizit Yalova, Yalova acil Yalova Kartvizit, Yalova Yalova Kartvizit, çok acil Yalova Kartvizit, Yalova Kartvizit Yalova, 

Design by: www.bursalimatbaa.com