MATBAA - REKLAM  

+90542 216 54 67 

BURSA MATBAA REKLAM HİZMETLERİ  Tıkla"   Tıkla      

Kategori: /

 

Acil el İlanı Fiyatları ( Bir Günde Teslim Ediyoruz)

 

KOD KAĞIT ADET EBAT AÇIKLAMA SELEFON FİYAT
 01  80 gr 1.Hamur 2000 15X21 A5  Tek Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı fiyatları Yok 80 TL
 02  80 gr 1.Hamur 2000 21X30 A4 Tek Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 135 TL
             
 03  Parlak Kuşe 157 gr 1000 15X21 A6 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 90 TL
 04  Parlak Kuşe 157 gr 1000 15X21 A5 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 120 TL
 05  Parlak Kuşe 157 gr 1000 21X30 A4 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 200 TL
 06  Parlak Kuşe 157 gr 1000 30X42 A3 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 370 TL
             
 03  Parlak Kuşe 157 gr 2000 15X21 A6 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 120 TL
 04  Parlak Kuşe 157 gr 2000 15X21 A5 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 150 TL
 05  Parlak Kuşe 157 gr 2000 21X30 A4 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 260 TL
 06  Parlak Kuşe 157 gr 2000 30X42 A3 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 460 TL
             
 03  Parlak Kuşe 157 gr 5000 10X21 A6 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 160 TL
 04  Parlak Kuşe 157 gr 5000 15X21 A5 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 210 TL
 05  Parlak Kuşe 157 gr 5000 21X30 A4 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 380 TL
 06  Parlak Kuşe 157 gr 5000 30X42 A3 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 700 TL
             
 03  Parlak Kuşe 157 gr 10000 10X21 A6 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 250 TL
 04  Parlak Kuşe 157 gr 10000 15X21 A5 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 380 TL
 05  Parlak Kuşe 157 gr 10000 21X30 A4 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 700 TL
 06  Parlak Kuşe 157 gr 10000 30X42 A3 Çift Yön Çok Renkli Acil el İlanı Baskı Fiyatları Yok 1.190 TL

Acil el İlanı Fiyatları

  • Fiyatlarımıza kırım ücreti dahil değildir. Acil el İlanı
  • 2000 adete kadar basılı dökümanların çift veya tek kırım (katlama) işlemi için ilave 30 TL alınır.
  • 2000 adeti geçen her 1000 adet için ilave 15 TL alınır.
  • Fiyatlarımız; grafik, film, baskı, kağıt dahil paket teslimdir.
  • Acil el İlanı ve katalog fiyatlarımıza 1 saatlik grafik ücreti dahildir. 1 saati aşan çalışmalarda her 1 saatlik çalışma için 20 TL ilave ücret alınır.
  • Adetlerimiz brüt olarak hesaplandığı için %3± fire payımız vardır.
  • Fiyatlarımıza %18 Kdv dahil değildir

 

Acil el İlanı BASKI – Acil el İlanı BASKI

Acil el İlanı baskı ve Acil el İlanı baskı  bir firma açısından iletişimi en uygun reklam ürünüdür Acil el İlanılerde öncelikle grafik tasarım yapılırken firmanın öncelik ürünlerinin fotoğrafları çekilerek ve tanıtım yazıları yazılarak hazırlanmaktadır.

Acil el İlanı

Bugün Acil el İlanı tasarımlarındaki çeşitlilik; gerek ebatlarında, gerek malzemesinde, gerekse baskı adedinde diğer tanıtım materyallerine göre oldukça fazladır. Bu çeşitlilik Acil el İlanıün ne için kullanıldığına bağlı olarak belirlenmektedir. Çok alışıldık bazı form, kâğıt ve baskı kullanıldığı gibi bazen Acil el İlanı bir ürünün şekli ve malzemesi ile de üretilebilmektedir. Örneğin bir kumaş firmasına, kumaşa veya kumaş desenli bir kâğıda basılmış bir Acil el İlanı yapılabildiği gibi bir gitar festivaline gitar şeklinde kesilmiş çok sayfalı bir Acil el İlanı de hazırlanabilir. Dağıtım yollarının çeşitliliğine örnek olarak insört tasarımları da gösterilebilir.

Acil el İlanı BASKI

Tüm bu çeşitlilik maliyeti de etkilediğinden yapılacak çalışmanın amaca uygunluğu çok titizlikle düşünülmelidir.

Bütün olarak değerlendirildiğinde Acil el İlanı ve katalog tasarımları en başından itibaren şu kriterler düşünülerek hazırlanmalıdır.

Duyuru ve reklamlarınız amaçlı en pahalı olmayan tanıtım aracıdır. Rengarenk veya çok rengarenk olarak kullanılabilir. Çoğunlukla ilan veya reklam vurgulanır. Ne civarı yalın olursa amacınıza o civarı pratik ulaşır. Acil el İlanı baskı, çoğunlukla birinci hamur veya kuşe kağıda basılır ve isteğe yönelik ebatlandırılır. En çok kullanılan ebatlar A5 ve A4’dür. Acil el İlanının maksadı pekçok kişiye doğruca erişmek amaçlı kullanılır. Vurgulanacak fotoğraf veya yazılar alaka cazip olmalı ve pratik anlaşılmalıdır. Kullanacağımız renkler kullandığımız ürünler nesneler vs. ile bir tüm olmalıdır. Mübalağalı renklerden uzak durulmalıdır.İyi kurgulanmış Acil el İlanı tasarımı; firmanız ve markanızı müşteriye gerçek yansıtacak,sektördeki öbür firmalardan ayrılmanızı sağlayacaktır. Amacını tam anlamıyla yansıtan Acil el İlanı tasarımı ileriye yönelik sadık alıcı sağlayacaktır. Acil el İlanı baskı  tasarımında müşterinin olumlu duygusu ve kabullenişi tasarım ile gerçek orantılıdır. Acil el İlanı baskı tasarım akılda kalmasını imkanı sunan basit faktör kurgudur. Kurgunun nitelik, şekil ve tasarım bütünlüğünün dökümü uzmanlıktır.Acil el İlanı tasarımında uyarı edilmesi gerekli olan hususlar şunlardır:

Acil el İlanı BASKI

1- Acil el İlanı hazırlarken çalışmalarımızdan hep kenarlardan bir cm hisse vermeliyiz. Bu bölgeler işaretlenmeli ve tüm tasarım bu kısıtlar dâhilin de kalacak biçimde yapılmalıdır. Hep baskıda kesim hissesi bırakılmalıdır.
2- El ilanlarımızda en boy oranları standart olmalıdır.
3- Tasarımlar en az 300 dpi çözünürlükte yapılmalı.
4- Renkler CMYK olarak çalışılmalı ve basım esnasındaki nitelik farklılıkları göz önünde bulundurulmalı. Gerekiyorsa nitelik düzeltmeleri yapılmalıdır.
5- Kullandığımız ürünler ön tasarıda olmalıdır, nedeni ise bir Acil el İlanı Baskı duyurusunda etki ürünü ön tasarıya çıkarmaktır. Yazılarımıza pek kontur (stroke) vermemeliyiz.
6- Kullandığımız içerik karakterlerimizi kişilerin zorlanmadan okuyabileceği içerik karakterlerinden seçmeliyiz. Tersi halde eline alınca okumadan kaldırıp atabilir.
7- Acil el İlanı Baskı  hazırlarken emelimiz reklamdır. O yüzden kullandığımız slogan ve kullanılan ürünsloganla uygun olmakla birlikte anında hemen benzer boyutlarda olmalı göz yormamalıdır.Anlattığımız kriterler de bir Acil el İlanı tasarımı şu biçimde olabilir:

Acil el İlanı ve Acil el İlanı gibi ürünlerle yapılan tanıtımların, özellikle de küçük ve orta ölçekli işletmeler için son derece büyük getirileri olduğu artık bir sır değil. Ancak Acil el İlanı ve Acil el İlanı gibi marka reklamını uzun vadede yapan araçların tasarımı ve dağıtımı süreçlerinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Sadece tasarımın iyi olması ya da sadece müşterilerinize doğru yer ve doğru zamanda ulaşabiliyor olmanız, başarılı bir strateji için yeterli olmayacaktır. Müşterilerinize sunacağınız ürün ve hizmetler tam da onların istedikleri ölçütte olsa ve tasarımınız son derece ilgi çekici ve başarılı olsa bile dağıtım sürecinde yaşayacağınız aksaklıklar, pazarlama stratejilerinize gölge düşürebilir. Biz de bu yazımızda  Acil el İlanı ve Acil el İlanı ile pazarlama ve tanıtım yaparken kaçınmanız gereken en önemli 5 hatadan bahsedeceğiz. Keyifli okumalar.

 

Acil el İlanı ve Acil el İlanı Pazarlamasında Bunları Asla Yapmayın!

Acil el İlanı ve Acil el İlanı gibi araçları yanlış yerlerde dağıtmak

Yapılan araştırmalara göre Acil el İlanı fiyatları ve Acil el İlanı Fiyatları Acil el İlanılerin yanlış lokasyonlarda dağıtılması, bu ürünlerin başarısını %40 oranında düşürüyor. Örneğin, bir yabancı dil kursunun el ilanlarını sanayi merkezlerinin yoğun oranda yer aldığı bir muhitte dağıtmak, çok da başarılı bir sonuç vermeyecektir. Ya da doğa dostu teknolojiler sunan bir markanız varsa el ilanlarınızı ilkokul ve ortaokul düzeyindeki okul binalarının olduğu bir lokasyonda dağıtmanızın hiçbir anlamı yoktur. Öncelikle hedef kitlenizin profilini belirlemeli ve sonrasında bu hedef kitlenin hangi lokasyonlarda yoğun olarak konumlanmış olduğunu tespit etmelisiniz.

Cezbedici hiçbir promosyon ya da indirim sunmamak

Pazarlama ve dağıtım süreçlerine ait başarının diğer %40’lık dilimini de, Acil el İlanı ve Acil el İlanı ile sunmakta olduğunuz promosyon ya da indirimin cezbediciliği oluşturuyor. Firmanızı zarara uğratmayacak ölçüde cazip fırsatlar, indirimler ya da promosyonlar sunduğunuz zaman müşterilerinizin sizin firmanızı tercih etmemesi için hiçbir sebep kalmıyor. Kendinizi müşterilerinizin yerine koyun: Uzun zamandır ihtiyaç duyduğunuz bir üründe %50 oranında indirim olduğunu duysanız, o markaya koşa koşa gitmez miydiniz? Sadece tanıtım amacıyla bu ürünleri kullanıyor olsanız bile ilgi çekici bir teklif ya da promosyon sunmanız gerek. Yoksa Acil el İlanınız ya da Acil el İlanıleriniz müşteriler için sıradan bir kağıt parçasından başka bir anlam ifade etmez.

Kalitesiz tasarım ve baskı kullanmak

İlk iki maddede bahsettiğimiz gibi %40’lık başarı dağıtılan lokasyon, diğer %40’lık başarı da cazip tekliflerle ilgili. Peki, geriye kalan %20’lik başarıyı nasıl sağlayacağız. Cevap çok basit: kaliteli tasarım ve baskıyı tercih ederek. Hemen her blog yazımızda, tasarım ve baskı aşamasında kaliteden ödün verilmemesi gerektiğini mutlaka belirtiyoruz. Kaliteli bir izlenim bırakmak istiyorsanız, kaliteli bir tasarım yapmalı ve kalitesi baskı malzemesi kullanmalısınız. Özellikle de Acil el İlanıler, kaliteli kağıt üzerine bastırılmalıdır. Bu ürünlerin sağlamlığını ve ilgi çekiciliğini artırmak istiyorsanız, lak, selefon ya da UV kaplama gibi baskı sonrası ürünleri tercih edin. Bu tür uygulamalar, tercihinize göre mat ya da parlak bir bitiş sunacak ve görsel olarak daha kaliteli bir imaj bırakmanıza yardımcı olacaktır.

Yeterli sayıda baskı almamak

Katalog ya da magnet gibi ürünlerle kıyasladığınız zaman Acil el İlanı ve Acil el İlanılerin kesinlikle çok daha fazla sayıda bastırılması gerektiğini hemen fark edebilirsiniz. Yapıları ve kullanım amaçları doğrultusunda, Acil el İlanı ve Acil el İlanı gibi ürünlerde daha geniş kapsamlı bir hedef kitleye ulaşabilmeniz için çok sayıda baskı almanız gerekir. Bu ürünlere yapacağınız yatırımları ve ayıracağınız bütçeyi hafife almayın. Ne kadar çok dağıtım yaparsanız, o kadar çok kâr elde edersiniz. Bu yüzden, Acil el İlanı ve Acil el İlanı gibi ürünlerin “maliyet etkin” yöntemler olduğunu bile söyleyebiliriz çünkü bu ürünler, hem kısa vadede hem de uzun vadede markanızın kârlılık düzeyini artırmış olacaktır.

Kampanya ve promosyonları düzenli olarak tekrar etmemek

Düzenli tekrar, pazarlama alanında hayati önem taşıyan bir kavramdır. Hedef kitlenize düzenli aralıklarla ulaşabilmeniz ve yine düzenli olarak dikkatlerini kendi markanıza doğru çekebilmeniz, sizi mutlaka başarıya götürecektir. Markanızı ya da ürünlerinizi sıklıkla gören müşterileriniz, size giderek daha çok güven duymaya başlayacak ve mutlaka ürünlerinizi bir şekilde tercih edecektir. Pazarlama ve dağıtım süreçlerinde düzenli tekrarlar yaparsanız, markanızı, tabiri caizse, hedef kitlenizin aklına kazımış olacaksınız.

Acil el İlanı ve Acil el İlanı Pazarlamasında Kaçınmanız Gereken 5 Ölümcül Hata

Acil el İlanı ve Acil el İlanı gibi ürünlerle yapılan tanıtımların, özellikle de küçük ve orta ölçekli işletmeler için son derece büyük getirileri olduğu artık bir sır değil. Ancak Acil el İlanı ve Acil el İlanı gibi marka reklamını uzun vadede yapan araçların tasarımı ve dağıtımı süreçlerinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Sadece tasarımın iyi olması ya da sadece müşterilerinize doğru yer ve doğru zamanda ulaşabiliyor olmanız, başarılı bir strateji için yeterli olmayacaktır. Müşterilerinize sunacağınız ürün ve hizmetler tam da onların istedikleri ölçütte olsa ve tasarımınız son derece ilgi çekici ve başarılı olsa bile dağıtım sürecinde yaşayacağınız aksaklıklar, pazarlama stratejilerinize gölge düşürebilir. Biz de bu yazımızda Acil el İlanı ve Acil el İlanı ile pazarlama ve tanıtım yaparken

 

Acil el İlanı fiyatları çalışmalarında tasarım işlerinin önemi ne kadar büyükse kullanılacak olan kağıt boyutlarının da değeri o kadar fazladır. Bunun nedeni yapılacak olan tasarım çalışmalarında kullanılacak olan kağıdın boyutlarına göre değişkenlik göstermesidir. Bir tasarımcı tarafından tasarımı yapılacak olan Acil el İlanılerin hangi boyutlarda kullanılacağı sektörle de alakalı bir konudur. Günümüzde tek yüzlü, ikiyüzlü ve çok sayfalı olarak hazırlanabilen Acil el İlanılerin en büyük ölçüler A2 kağıt boyutlarıdır. A2 kağıdın ölçüsü 40 x 60 cm olmasından dolayı oldukça detaylı çalışmalar yapılabilir. Konusunda uzman olan tasarımcıların yapacakları çalışmalar ile şekil alacak olan kağıtlar genellikle reklam çalışmalarında kullanılır. Market önlerinde veya dükkan köşelerinde kullanılabilen Acil el İlanılerde genelde A2 boyutundadır. En büyük Acil el İlanı kağıdı olan A2 kağıtlar en az kullanıma sahip olan kağıtlar olarak göze çarpar. Acil el İlanı denildiğinde daha küçük kağıtlar akla geldiği için en çok kullanılan Acil el İlanı ölçüleri de Acil el İlanı şeklinde hazırlananlardır. Bu sebeple en çok kullanılan Acil el İlanı kağıt ölçüleri genel olarak daha küçük kağıt ebatlarına sahiptir. Acil el İlanı şeklinde olan küçük ölçüler A6 (10 x 15 cm) veya A5 (14 x 20 cm) ölçülerinde olur. Küçük ölçülerde yapılmasının nedeni Acil el İlanılerin kişiler tarafından daha çabuk algılanmasını sağlamaktır. Bu durumda en çok kullanılan Acil el İlanı ölçüleri sorusu kadar standart ölçüler nelerdir sorusu da tasarımcılar için önemlidir.

Tasarımda Acil el İlanı Ölçülerinin Önemi

Kullanılacak olan alana göre Acil el İlanı kağıtlarının boyutları değişkenlik göstereceği için, tasarımcıların öncelikle çalışma alanlarını belirlemeleri gerekir. Buna göre yapılacak olan tasarımlarda ne kadar görsellik kullanacağına karar verecek olan tasarımcıların hangi Acil el İlanı ölçüsünü nerede kullanacağını da bilmeleri gerekir. Her çalışmada kullanılacak olan kağıtların boyutuna daima çalışmadan önce karar verilmesi gerekilir. Bunun nedeni çalışma sırasında tasarım programlarına kağıt boyutlarının girilmesi ve tasarımın kağıdın boyutuna göre şekillenmesidir. Tasarımda Acil el İlanı ölçülerini öneminin büyük olmasından dolayı çalışma alanı hakkında bilgi sahibi olması gereken tasarımcılar, ancak bu şekilde başarılı tasarım çalışmalarına imza atabilir. Günümüzde tasarımcıların en sık kullanılan Acil el İlanı ölçülerini bilmeleri ve en doğru kağıt seçimlerini kullanmaları şarttır. Tasarım çalışmalarında görsellik kullanan tasarımcılar için daha önemli olan Acil el İlanı ölçüleri, kullanılacak olan görsellerin çözünürlük ayarlarını da etkiler.

En Çok Kullanılan Acil el İlanı Ölçüleri

Günümüzde Acil el İlanıler tanıtım ve reklam amaçlı olarak kullanıldığı için Acil el İlanı şeklinde tasarıma sahip olanlar daha fazla tercih edilir. Tasarımcılar “standart Acil el İlanı ölçüleri nelerdir?” sorusuna en çok kullanılan Acil el İlanı ölçülerini verecektir. En sık kullanılan Acil el İlanı kağıdı ölçüleri A5 (15 x 21 cm) ve A4 (29,7 x 21 cm) ölçüleri olduğuna göre standart Acil el İlanı ölçüsü de A5 ve A4 olacaktır. Zaten küçük ölçülerde hazırlanacak olan Acil el İlanı tasarımları daima daha etkili olur. Hem görselliğin hem de içeriğin sığabileceği tasarımlar kişilere daha çabuk ulaşan tasarımlardır. Oldukça etkili bir çalışma gerektiren Acil el İlanı tasarımları her zaman için standartlara uygun şekilde, yapılması gerektiği gibi yapılır. Daha iyi bir iş çıkaracak olan tasarımcılar ve diğerleri yapacakları tasarımlarda bu ölçüleri kullanır ama içeriği başarılı olan amacına ulaşır. Ayrıca bu ölçüler seri baskıya da verilebildiği için daha ekonomik olarak basılma imkanına sahiptir.

Tanıtım Çalışmalarına Kullanılan Acil el İlanı Ölçüleri

Etkin olarak kullanılan reklam ve tanıtım çalışmaları Acil el İlanıler ile desteklenebilir. Yapılacak olan Acil el İlanı tasarımları genellikle destekleyici olarak kullanılsa da bazı durumlarda direkt reklam aracı olarak da kullanılabilir. Bazen A3 (30 x 40 cm) bazen de A2 (40 x 60 cm) kağıt ölçüleri tercih edilir. Çalışma yapılacak olan alanlara göre çeşitli Acil el İlanı boyutları kullanılabilir. Etkin bir seçim yapan dizaynırlar doğru kağıt boyutu tercih eder. Bu nedenle, uzman bir tasarımcı ile çalışan firmalar her zaman için en doğru kağıt boyutunu kullanmış olur. Büyük kağıtlar ile görsel çalışmalar yapabilen firmalar daha küçük boyutta alacakları baskılar ile de afiş veya Acil el İlanı şeklinde çalışmalar yapabilir. Bu durumda “standart Acil el İlanı ölçüleri nelerdir?”sorusunda akla ilk olarak gelen A4 ve A5 kağıt boyutları, yerini sektöre göre çelişkiye bırakır. Yani her sektör için standart ölçü değişim gösterir. Acil el İlanı çalışmaları ilkelerinde hedef kitleye ulaşacak olan tasarımcıların yapacakları tasarımlar ve kullandıkları kağıt boyutları da bu sebeple oldukça önemli konulardır. Ayrıca Acil el İlanı çalışmalarına kullanılacak olan renkler de boyutlara göre değişkenlik göstereceği için tasarımcıların kesinlikle en doğru kağıt boyutlarını tercih etmesi gerekir. Bu sayede kişinin tasarım zekası ve yeteneği de ortaya çıkmış olur. Zaten konudan konuya ya da sektörden sektöre farklılık gösteren detaylar net şekilde ortaya çıkmaktadır. Bu kolaylık içinde tasarım yapan kişinin yanlış bir boyut seçmesinin oranı çok azdır. Bu durumda ortaya çıkabilecek ürün için kullanılan ilk detay hazırlanmış olur. Diğer detaylar ise kullanım amacına ve renklere uygun şekilde hazırlanır. Çoğu zaman dizaynır kendi işine odaklanırken detayları bütün olarak düşünür. Ancak uzaktan kendi bakış açısı ile değil de Acil el İlanıü eline alan kişinin bakış açısı ile ona sunmak istediklerini aktarması gerekir. Küçük bir alanda büyük işler başarmak buna denir.

{Acil el İlanı|Acil el İlanı baskı|Acil el İlanı baski|Acil el İlanı bastır|Acil el İlanı siparişi| baskı Acil el İlanı|Acil el İlanı matbaa| cafe Acil el İlanı|Acil el İlanı bastırmak|Acil el İlanı baskı siparişi|a4 Acil el İlanı|online Acil el İlanı siparişi|a5 Acil el İlanı|Acil el İlanı istanbul|Acil el İlanı |Acil el İlanı|Acil El ilanı Fiyatları|Acil el İlanı Baskı|Acil El ilanı Basan Yerler| 1 Günde El İlanı Baskı }

 

 

bursa matbaa: www.bursalimatbaa.com